Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Górnystok

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka rekreacyjna Górnystok

Górnystok,podlaskie

52 000 zł5 164 m² 10,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą nieruchomością, zlokalizowaną 30 min od Białegostoku. Nieruchomość położona w sąsiedztwie rzeki Brzozówka, wśród pól, łąk i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Górnystok

Górnystok,podlaskie

92 000 zł5 164 m² 17,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Jasionówka, powiat moniecki. Polecamy działkę rekreacyjną przy drodze asfaltowej o powierzchni 5164m2 w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie Bobrówka

Bobrówka(Górnystok + 9 km)

65 000 zł4 700 m² 13,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pięknie położoną działkę rolno-zagrodową z możliwością budowy domu. 47 arów (13 stanowi las). Działka leży na skraju wsi Bobrówka- znajduje się niedaleko drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wasilków

Wasilków(Górnystok + 24 km)

1 400 000 zł195 m² 7 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

*** dom energooszczędny *** *** Z antresolą *** *** rekuperacja *** Polecamy wyjątkowy dom typu bliźniak sprzedawany w stanie pełnym deweloperskim+ , zlokalizowany blisko Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Pogorzałki

Pogorzałki(Górnystok + 21 km)

299 000 zł2 297 m² 130,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z wz | pogorzałki | 2 297 m | asfalt | media W drodze | 14 min od białegostoku Cena: 299 000 zł Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny (parter.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wasilków

Wasilków(Górnystok + 24 km)

820 000 zł72,77 m² 11 268,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szukasz miejsca, które łączy komfort mieszkania z przestrzenią jak w domu? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! 72,77 m | 4 pokoje | parter | ogród 48,44 m Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Nowe Aleksandrowo

Nowe Aleksandrowo(Górnystok + 23 km)

625 000 zł150 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

**dom W zabudowie blizniaczej ** **kupujący nie płaci prowizjii*** *** wyjątkowy dom położony na wzgórzu Z pieknym widokiem*** 5 km od białegostoku *** ***oferta dotyczy domu W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Dobrzyniewo Duże

Dobrzyniewo Duże(Górnystok + 23 km)

485 514 zł26 973 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

***działka leśna***dobrzyniewo Duże***2,6973ha***14km od białegostoku*** Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Dobrzyniewo Duże. Nieruchomość o powierzchni 2,6973 ha. Las sosnowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy Czarna Białostocka

Starówka,Czarna Białostocka(Górnystok + 18 km)

25,92 zł/m²19,29 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokal umiejscowiony na parterze budynku dworca Czarna Białostocka. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wasilków

Wasilków(Górnystok + 24 km)

194 999 zł879 m² 221,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 879 m położona w spokojnej części Wasilkowa, zaledwie 15 minut od centrum Białegostoku. Teren o nieregularnym kształcie (26x35x25x5x27 m).

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Nadawki

Wasilków(Górnystok + 24 km)

119 000 zł324 m² 367,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu na sprzedaż działke Rod. Widok z działki na okoliczne łąki. Dojazd główną aleją ogrodu do działki. Działka o powierzchni 324 mkw znajduje się w Rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Dereniowa

Wasilków(Górnystok + 24 km)

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M3 w nowym budownictwie Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą przytulnego i słonecznego mieszkania na wynajem zlokalizowanego w Dolinie Cisów przy ulicy Dereniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Górnystok

Górnystok,podlaskie

42 000 zł2 276 m² 18,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Jasionówka, powiat moniecki. Polecamy działkę przy drodze asfaltowej o powierzchni 2276m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 30x78.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij